Travindy

OFERTA PRACY: Autor Tekstów i Materiałów w Zakresie Turystyki Zrównoważonej (FREELANCER)

Poszukujemy eksperta, specjalizującego się w tworzeniu treści związanych z rozwojem zrównoważonym i/lub turystyką zrównoważoną. Idealny kandydat to osoba z pasją do zrównoważonego rozwoju i znajomością branży turystycznej, która potrafi przekładać złożone informacje i dane na zrozumiałe teksty, raporty, prezentacje oraz materiały szkoleniowe.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie analiz i raportów na podstawie dostarczonych danych (w zakresie trendów i praktyk turystyki zrównoważonej w Polsce)
  • Współpraca przy tworzeniu i rozwijaniu materiałów szkoleniowych oraz prezentacji edukacyjnych na temat turystyki zrównoważonej.
  • Pisanie angażujących treści na stronę internetową, blogi i media społecznościowe, promujących praktyki zrównoważonego rozwoju w turystyce, adresowane do przedstawicieli branży turystycznej.

Wszystkie tworzone materiały muszą być zgodne z globalnymi standardami turystyki zrównoważonej, najnowszymi trendami w dziedzinie rozwoju zrównoważonego, oraz być treściami autorskimi.

Wymagania:

  • Wiedza i zrozumienie zasad zrównoważonego rozwoju.
  • Znajomość globalnych kryteriów turystyki zrównoważonej według Global Sustainable Tourism Council
  • Umiejętność pisania tekstów zwięzłym, prostym i zrozumiałym językiem.
  • Doświadczenie w pracy z danymi i umiejętność tworzenia na ich podstawie spójnych i przystępnych raportów.
  • Samodzielność, terminowość i zorientowanie na szczegóły.
  • Wymagana biegła znajomość języka polskiego (język ojczysty lub poziom C2), plusem będzie znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w podobnej pracy jest wskazane, ale nie jest wymagane. Jeżeli nie masz doświadczenia, ale masz wiedzę w temacie i potrafisz pisać – aplikuj!

Warunki współpracy:

  • Praca zdalna, elastyczne godziny.
  • Praca projektowa, z krótkimi terminami realizacji.
  • Projekty realizowane na zasadzie freelance.
  • Stawka dzienna lub za zlecenie (w zależności od ustaleń).

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz przykładów dotychczasowych prac (np. teksty, raporty, prezentacje, publikacje).

W aplikacji prosimy również o zawarcie propozycji stawki dziennej za wykonanie powierzonych zadań.

Proces rekrutacyjny:

Rozpatrujemy każdą aplikację indywidualnie, a najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni do dalszych etapów rekrutacji, które mogą obejmować zadania próbne lub rozmowy kwalifikacyjne.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected], w temacie: POLSKA

Termin: 16 lutego 2024